مدرسه تابستانه صنایع دستی ویژه نوجوانان با هدف کشف استعداد نوجوانان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ايمنا ، علی رضا رفیعی در مراسم افتتاحیه مدرسه تابستانی صنایع دستی اصفهان که امروز _پنجشنبه ۳۱ مرداد ماه_ برگزار شد، اظهارکرد: مدرسه صنایع دستی شهر خلاق در این فصل مخصوص نوجوانان است و امیدواریم بتوانیم با برگزاری این کارگاه‌ها استعدادهای کودکان و نوجوانان را شکوفا کنیم.

وی با بیان اینکه مدرسه صنایع دستی زمانی به هدف خود می‌رسد که واژه شهر خلاق محقق شده باشد، گفت: در شبکه شهر خلاق پرداختن به رشد و توسعه استعدادهای نوجوانان لازم و ضروری است.

رییس اداره خلاقیت و نوآوری شهرداری اصفهان تصریح کرد: تمام هنرمندان شهر اصفهان در زمینه صنایع دستی نوجوان و جوان‌هایی بودند که زمانی خلاقیت و استعدادشان کشف و شکوفا شد و اکنون نیز وظیفه ما پرداختن به کشف و شکوفایی استعداد نوجوان و جوانان امروز است چرا که تاریخ بشریت در آینده توسط این نوجوانان رقم می‌خورد.

همچنین در این مراسم علیرضا صادقیان، معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان اظهار کرد: برای توسعه باید روی جوانان و نوجوانان برنامه ریزی و زمینه آن را فراهم کنیم تا نسل آینده به ما افتخار کند.

وی با بیان اینکه تلاش ما این است که در این زمینه فعالیت کنیم، خاطرنشان کرد: شهری که در آینده داریم باید بهتر باشد و تنها سرمایه گذاری روی انسان‌هایی که آینده کشور و جامعه به دست آن‌ها سپرده می‌شود آینده بهتر را رقم می زند.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان اظهار امیدواری کرد که افتتاحیه و اختتامیه این مدرسه در سال‌های آینده در سالن چند صد نفره و با حضور پرشورتری برگزار شود.

كد محتوا:5371