مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: در آستانه فرارسیدن هفته دفاع مقدس روز پنجشنبه هفته جاری _اول مهرماه ۱۴۰۰ _همچون سال گذشته با همکاری این سازمان و بازار گل و گیاه همدانیان عطر افشانی و گلباران گلستان شهدای اصفهان با هشت هزار شاخه گل انجام می‌شود.

محمد مجیری در گفت و گو با خبرنگار ايمنا ، اظهار کرد: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و تجدید میثاق با شهدای هشت سال دفاع مقدس، جمعی از مسئولان شهری با حضور در گلستان شهدا و گلباران کردن مزار شهدا، یاد و خاطره رشادت‌های آنها را گرامی خواهند داشت.

وی با بیان اینکه این سازمان با همکاری بازار گل و گیاه همدانیان در راستای ادای دین به شهدا و خانواده‌های شهیدان والا مقام هشت سال دفاع مقدس، شهدای گمنام و مدافعان جان بر کف، هشت هزار گل سرشاخه را برای گل افشانی مزار شهدا اهدا می‌کند، تاکید کرد: شهدا با گل وجود خود جامعه را قوام بخشیدند از این رو باید ذره‌ای از جهاد آنها را به صورت نمادین جبران کنیم.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، تصریح کرد: این هفته یادآور هشت سال ایستادگی، سلحشوری و مقاومت فرزندان امام و امت است و معتقدیم هر چه برای شهدا کار کنیم، باز هم کم بوده و باید برای انتقال فرهنگ شهادت به نسل جدید اقدامات بیشتری انجام داد.

وی با بیان اینکه فرا رسیدن هفته دفاع مقدس فرصت ارزشمندی برای تبیین ناگفته‌های جنگ و دوران حماسه ساز و افتخار آفرین آن به نسل جوان است، ادامه داد: رزمندگان دفاع مقدس که ایثارگرانه در آن دوران با انگیزه، علاقه، آگاهی و با بصیرت در میدان دفاع از انقلاب و کشور حاضر شدند و پیروزی‌های زیادی را در آن جنگ ناجوانمردانه کسب کردند، مایه افتخار برای همه مردم و نیروهای مسلح هستند.

مجیری با بیان اینکه هفته دفاع مقدس فرصتی برای ارتقای بصیرت، ایثار، فداکاری است، ادامه داد: رزمندگان دفاع مقدس که ایثارگرانه در آن دوران با انگیزه، علاقه، آگاهی و با بصیرت در میدان دفاع از انقلاب و کشور حاضر شدند و پیروزی‌های زیادی را در آن جنگ ناجوانمردانه کسب کردند، مایه افتخار برای همه مردم هستند و بی شک مردم و نظام هرگز آن همه فداکاری‌ها و از خود گذشتگی‌های رزمندگان و جوانان را فراموش نخواهند کرد.

كد محتوا:7000